TEKSTESHQIP

Jurgen Kaçani & Mariola Kaçani
Fale
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fale" kënduar nga Jurgen Kaçani & Mariola Kaçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, ky projekt është bërë i disponueshëm i ilustruar me shije me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 27 Korrik 2018. Melodia dhe orkestrimi është realizuar nga Valter Beqo, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga 2 Step.
Renditja:
Top 200