TEKSTESHQIP

Kaltrina Gosalci & Shpat Kasapi
Rrushi Zi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrushi Zi" kënduar nga Kaltrina Gosalci & Shpat Kasapi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 10 Gusht 2022, Kaltrina Gosalci & Shpat Kasapi publikojnë videoklipin "Rrushi Zi". Muzika e këngës u punua nga ERO (Eroll Osmani), ndërsa teksti u shkrua nga Ghulo. Produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Darddy.