Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Ago - Ndonse Më Do Mua Me Të Tjerë Vallzon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

sot ne mbremje ty spo te kuptoj,ndonse me do mua me te tjer vallzon,te braktisur vehten un e ndjej veq ne kraht e tua lumturine e gjeje jo mos me lodh ti mua,ti mos me ngacmo nuk e di sa shum me lendoon pse nuk vjen tek une pse me xhelozon ah sa vuan kush dashuron.refreni eja eja eja me merr mua un e ndjej kur ti vallzon,mua me veshtron eja eja eja me merr mua une e ndjej kur ti vallzon mua me mendon.


Ky tekst u dërgua nga asim hoxha prishtine

Kastriot Ago - Ndonse Më Do Mua Me Të Tjerë Vallzon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndonse Më Do Mua Me Të Tjerë Vallzon".
3. Video është e këngës "Ndonse Më Do Mua Me Të Tjerë Vallzon", por nuk këndohet nga Kastriot Ago.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Ago:


Komente 1