Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Ai Ajo (Feat. Bora Dokle)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

KASTRO

erdhi dita shkoi nata
une e di qe ty ste pata
jo o o ty jo o o
e mban mend sa shume tu ngjita
dhe syte mu ben si drita
je e e ti a a a

BORA

nuk e ndiej cfare dua
me kerko ti cdo moment
skam besim te vetja
se nje dite do me lesh

REFRENI 2X

e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
do te mbetem zog
e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
sonte e pergjithmon

KASTRO

a mendon se jam i marri
jam i vetmi i pafati
duam ne duam ne
jam i dehur si cdo nata
qe sme dhe jo jo sme dhe

BORA

qesh e qaj me vete
se kuptoj se cfare po ndodh
jam e marra e kohes
edhe zemren ta dhuroj

REFRENI

e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
do te mbetem zog
e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
sonte e pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga Igli FushaKastro Zizo
Featuring: Borjana Dokle
Publikimi: 08/05/2014
Festivali: Top Fest 11


Kastro Zizo - Ai Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Ajo".
3. Video është e këngës "Ai Ajo", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:


Komente 0