Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro Zizo - Papalove

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Papalove".
3. Video është e këngës "Papalove", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro Zizo - Papalove  (Feat. Young Zerka)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Muzika & Teksti:

Kastro Zizo

Teksti:

Young Zerka

Muzika & Orkestrimi:

Alandy

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Young Zerka

10/09/2014

2014-09-10T19:35:49+00:00Yeahhh,
Yeahhh,
Alandy, Young Zerka, Kay Zizo Aaa

2X
Dankan m'bone bab, m'bone bab biri im m'bone bab,
Nia , Nia , jeta ime Nia , Nia

Papa 1 milion probleme 1 milion thashetheme,
1 milion femra teme ja,
Jo si nona jote , jo si nona jote (Dankan),
Jo si nona jote Papa, Papa,
Nia, Nia, Nia, Nia, Nia, Nia, si te shpia vjeter,
Si te Nia, Nia, Niaaa,
Nia, Nia, zemra ime si ty Nia nuk bon fmija
Qe t'harroj nje bab te shpia

4X
Te shpia Nia

Reff 2X
When papalove want mean go no were
You break my heart and i can't not stay
We live for ever just don't ring that damn
Neva give away neva neva give away

2X
Dankan m'bone bab, m'bone bab biri im m'bone bab,
Nia , Nia , jeta ime Nia , Nia

Si me rrite me therrime ti babi,
Si me rrite me mundime ti nona jem,
Si u bona me fiksime kur s'kam shpetim,
Pse kerkoja un nga vetja ime un pendim,
Ju kam krah , ju kam jete,
Ju kam dhune , ju kam , ju kam shtet,
Ju kam vet , me keni vet,
Jam ai i vetmi qe nuk po m'thoni Klev,
Ju kam krah , ju kam jete,
Ju kam dhune , ju kam , ju kam shtet,
Ju kam vet , me keni vet,
Jam ai i vetmi qe nuk po m'thoni Klev,

He's got em a sister calling dada, papa,
I know we coming back in ever life solar,
And is a dada morning when i open my eye,
This a dada ina in a kissing good night,

2X
Dankan m'bone bab, m'bone bab biri im m'bone bab,
Nia , Nia , jeta ime Nia , Nia

Dankaaaaaan , Nia
Dankaaaaaan , Nia
Dankaaaaaan , Nia
Dankaaaaaan , Nia ...


Ky tekst u dërgua nga Visar Berisha
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet