TEKSTESHQIP

Kastro Zizo
Ai Ajo
Lyrics
(Feat. Bora Dokle)

KASTRO

erdhi dita shkoi nata
une e di qe ty ste pata
jo o o ty jo o o
e mban mend sa shume tu ngjita
dhe syte mu ben si drita
je e e ti a a a

BORA

nuk e ndiej cfare dua
me kerko ti cdo moment
skam besim te vetja
se nje dite do me lesh

REFRENI 2X

e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
do te mbetem zog
e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
sonte e pergjithmon

KASTRO

a mendon se jam i marri
jam i vetmi i pafati
duam ne duam ne
jam i dehur si cdo nata
qe sme dhe jo jo sme dhe

BORA

qesh e qaj me vete
se kuptoj se cfare po ndodh
jam e marra e kohes
edhe zemren ta dhuroj

REFRENI

e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
do te mbetem zog
e,ai,ajo e,ai,ajo e,ai,ajo
sonte e pergjithmone

DËRGOI: