Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Miza Dhe Bleta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

Ndaloi te zgjoi nje mize dhe lehte trokiti
tak tak tak
dhe bletes qe doli i tha mirdita mirdita mirdita te shoh desha pak kuzhinen qe keni moj blete eshte nje mrekulli e vertete ,, me lini te hyj edhe une pak ketu te shoh e te bej si dhe ju ..2*
jo, kthehu prapa
kthefu prapa mize
nuk futim ne kedo ne shtepize

na ndotet mjalti ,
na ndotet dylli ,
tha bleta edhe deren mbylli .2*


Ky tekst u dërgua nga denada hasanpapa

Kenge Per Femije - Miza Dhe Bleta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miza Dhe Bleta".
3. Video është e këngës "Miza Dhe Bleta", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 0