Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yjet I Dalin Në Ndihmë Vajzës Që Vuan Nga Leukemia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[26-01-2016]
Miranda Toplana nga Kijeva komuna e Malishevës është diagnostifikuar me leukemi dhe i duhen të ardhura për të shëruar sëmundjen.

Për ti dalë në ndihmë është roganizuar një koncert humanitar i cili do të mbahet më 28 janar (e enjte) në Sallën e Kulturës në Malishevë.

Pjesë e këtij koncerti do të jenë shumë artistë të njohur si: Gold AG, Etnon, Arta Bajrami, Albatrit Muçiqi, Xhela, Labinot Alshiqi etj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet