Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bashkëpunimet Muzikore Që Po Bëjnë ‘’namin’’ Në Youtube


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[11-03-2016]
Tregu muzikor sot ka ndryshuar mjaft shumë. Nëse më parë në vitet e shkuara të gjithë artistët janë nisur vetëm për të bërë një hit sot ata preferojnë që këtë gjë ta bëjnë në bashkpunim.

Sot për sot bashkpunimet janë ato që tregu shqiptar po i pëlqen dhe po i vlerëson më tepër.

Nëse shikojmë klikimet në youtube të këngëve më të fundit shohim se hitet më të pëlqyera janë bashkpunime. Ndër më të preferuarat të këtyre muajve mbeten: Ermali Ft Kida - "Mi Amore", Genta Ft Etnon - "Shake it", Adelina ft Robb Daddy - Eren e saj’’,’’ Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke e cifteli’’ dhe ‘’Zaimina Vasjari feat Blasta-Me u
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet