TEKSTESHQIP

Klea Balukja
Per Koken Time
Lyrics
(Feat. Bes Kallaku)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Koken Time" kënduar nga Klea Balukja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor u prezantua në ekranet tona mjaft këndshëm me anë të një videoklipi muzikor, të cilin e punoi MAX Production. Videoklipi u publikua më 1 Maj 2023. Autorë të tekstit janë Gramoz Kozeli & Bes Kallaku, arranzhues i muzikës është Gramoz Kozeli, ndërsa produksionin audio e mori përsipër Don Production.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200