Më mbaj mend (për 1 muaj)

KleoNiki - Femer Fire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  9

Ulja e femrës ka çuar botën afër shkatërrimit,
Tani ka ardhur koha ndryshimit

Veten e ndjej në ajër
Për ty
Jam çdo desire
You coming?
I’ll show the way
I’ll show the way

Unë jam Femër Jam Fire
Born to inspire
I take you higher
(Wild,wild,aye)

I kam gjurmët e zjarrta
Vlerat e arta
Drita te Nata
(Wild, wild, aye)

I am alchemy alive
Soft & Wild
You can’t deny that I got the flow
I got you rising from down below

I am alchemy alive
Soft & wild
Wild, wild, wild

Unë jam Femër, Jam Fire

Vullkan e kam unë lotin
Kur ti më sjell të ftohtin
Dhe karma
Ty do të të gjejë
Ty do të të zej

Unë jam Femër Jam Fire
Born to inspire
I take you higher
(Wild,wild,aye)

I kam gjurmët e zjarrta
Vlerat e arta
Drita te Nata
(Wild, wild, aye)

I am alchemy alive
Soft & Wild
You can’t deny that I got the flow
I got you rising from down below

I am alchemy alive
Soft & Wild
Wild, wild, wild

I kërkoj falje femrës

I am alchemy alive
Soft & Wild
You can’t deny that I got the flow
I got you rising
Unë jam Femër, jam Fire

Ky tekst u dërgua nga MarcoPublikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Teksti: KleoNiki & Endrit Mumajesi
Orkestrimi: RZON & PllumB
Produksioni: RZON


Më Shumë Këngë Nga KleoNiki:


Komente 0


KleoNiki - Femer Fire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Femer Fire".
3. Video është e këngës "Femer Fire", por nuk këndohet nga KleoNiki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.