TEKSTESHQIP

Kozma Dushi, Dashnor Diko, Evis Fuga & Ilir Shehu
Zgjohu Nga Gjumi Dallëndyshe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zgjohu Nga Gjumi Dallëndyshe" kënduar nga Kozma Dushi, Dashnor Diko, Evis Fuga & Ilir Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.