Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kushtrim Kelani & Fatlume Popovci - Ish I Jemi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1X Kurr ma emrin sta permeni ki me vujt si ishi jemi, po thu per mu ty sta nin sa po vun llafet pom vin

Ref 3X Me ty ma nuk kthehna edhe nese i pren venat, me ty ma nuk kthena edhe nese i pren venat


1X Ti sje burr as ske me kan kurr ishe krejt pa ndjenja nzemer kishe gur
Tpaska mar malli per mu evrej fjals qe po mi thu zemra jote hala m'don dhe pse se pranon


Ky tekst u dërgua nga Teksti Hasi.comKushtrim Kelani & Fatlume Popovci
Publikimi: 30/11/2023
Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo & Nurteel
Produksioni: Nurteel
Solo: Egzon Bajraliu


Kushtrim Kelani & Fatlume Popovci - Ish I Jemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ish I Jemi".
3. Video është e këngës "Ish I Jemi", por nuk këndohet nga Kushtrim Kelani & Fatlume Popovci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kushtrim Kelani:


Komente 0