TEKSTESHQIP

Kushtrim Kelani & Fatlume Popovci
Ish I Jemi
Lyrics

1X Kurr ma emrin sta permeni ki me vujt si ishi jemi, po thu per mu ty sta nin sa po vun llafet pom vin

Ref 3X Me ty ma nuk kthehna edhe nese i pren venat, me ty ma nuk kthena edhe nese i pren venat


1X Ti sje burr as ske me kan kurr ishe krejt pa ndjenja nzemer kishe gur
Tpaska mar malli per mu evrej fjals qe po mi thu zemra jote hala m'don dhe pse se pranon

DËRGOI:
INFO
Muzikën dhe produksionin audio e shkroi Nurteel, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Ghulo & Nurteel.