Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labi - S'ka Rendsi A Jam I Pari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Dije mir qka po të them.., sonte je nafaka jem..
S'kam ndërmend me të lëshu, pa të puth niher qysh du
Me ti puth buzët si mjalt, ma shum nuk pres nga kjo natë
Un po t'lus e ti qysh dush, ma mir un se sa tjetër kush

S'ka rëndesi a jam i pari, qe ket zemër po ta fali
Vetëm një dëshir më mbeti, me mu dridh niher per qefi

Sa jemi në ket mbledhi, kisha dasht me lujt me ty
Ta kuptosh me të vërtet, se ma mir nuk ke me gjet
Me ti puth buzet si mjalt, ma shum nuk pres nga kjo natë
Un po të lus e ti qysh dush, ma mir un se sa tjetër kush

S'ka rëndesi a jam i pari, qe ket zemër po ta fali
Vetëm një dëshir me mbeti, me mu dridh niher per qefi


Ky tekst u dërgua nga Adri

Labi - S'ka Rendsi A Jam I Pari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Rendsi A Jam I Pari".
3. Video është e këngës "S'ka Rendsi A Jam I Pari", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):


Komente 0