Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Hajde Sonte Mos Pyt Nanen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte Mos Pyt Nanen".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte Mos Pyt Nanen", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Hajde Sonte Mos Pyt Nanen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Mbretëreshë E Bukurisë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Sonte le te thehet gota,
le te luhet vetem shoota,
le t'kendohet,e vallzohet,
e cdo zemer le t'gezohet.

Sonte le te thehet gota,
le te luhet vetem shoota,
le t'kendohet,e vallzohet,
e cdo zemer le t'gezohet.

Hajde sonte mos pyt nanen,
nga dritarja ik ma shpejt,
hajde zemer s'bohet nami,
nese nana e merr vesh.

Hajde sonte mos pyt nanen,
nga dritarja ik ma shpejt,
hajde zemer s'bohet nami,
nese nana e merr vesh.

Sonte kenga let degjohet,
se rinija argetohet,
djemt e ri e vasha t'bukura,
po vallzojn me mire se flutura.

Sonte kenga let degjohet,
se rinija argetohet,
djemt e ri e vasha t'bukura,
po vallzojn me mire se flutura.

Hajde sonte mos pyt nanen,
nga dritarja ik ma shpejt,
hajde zemer s'bohet nami,
nese nana e merr vesh.

Hajde sonte mos pyt nanen,
nga dritarja ik ma shpejt,
hajde zemer s'bohet nami,
nese nana e merr vesh.


Ky tekst u dërgua nga Sara
Më Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet