TEKSTESHQIP

Landi Roko, Eri Qerimi, Florian Tufallari & Ilir Tironsi
Flak Flak
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Flak Flak" kënduar nga Landi Roko, Eri Qerimi, Florian Tufallari & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të anashkalohej asnjë detaj, ndaj projekti është bërë i disponueshëm tek artdhashësit i ilustruar shumë bukur me videoklip muzikor, produksionin e të cilit e punoi TheDirectorEXH. Videoklipi u publikua më 28 Mars 2022. Këngën e kompozoi Denis Gici, teksti është punuar nga Mandi, ndërsa për produksionin në studio është përkujdesur Dg Music.