Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lazy - N’Bela (Feat. Elia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Elia/

Une me ty jam N'Bela N'bela N'Bela
spo di ca me bo
me ty jam
n'Bela n'bela n'bela
smuna me te thon jo
Ti per mu je
Bela Bela
zemra jeme do
Une me ty jam N'Bela N'bela
Smuna me t'thon jo

Lazy /

Ej Dashnin mos ma kthe ti empy
kur po tshoh n'bentley po mdukesh sikur candy
Ket djalin nuk e len ti se nuk e njeh ti
Per mu krejt veti djali ma trendy
Jom gocha lazy pa mu bo dalje n'exit
Ajde ta boj testin jeten ta boj film
Masnaj gjeje mesin na tdy qysh po mesim
na tdy qysh po mesim na tdy qysh po mesim

Mujna shume ty me t'ofru
ama nuk ofroj si tjert
A po vjen a po vjen me mu
zemer ritmin a ma ndjek

Elia/

Merci beaucoup
Une ty tdu
a po mdon edhe ti mu
Dhe nfund tbotes per ty vi
Je t'aime à la folie

Elia/

Une me ty jam N'Bela N'bela N'Bela
spo di ca me bo
me ty jam
n'Bela n'bela n'bela
smuna me te thon jo
Ti per mu je
Bela Bela
zemra jeme do
Une me ty jam N'Bela N'bela
Smuna me t'thon jo


Fly Mode, Hight mode
kur jena bashk jena ma t'fort
krejt i kom vec ti m'mungon
ti je vet jeta Lazy te don
Ku o Leki Leki o dhe Lazy Lazy
un e Djegi Djegi per ty Lady Lady
E din vet ti E din vet ti
24/7 bohet Termeti


Mujna shume ty me t'ofru
ama nuk ofroj si tjert
A po vjen a po vjen me mu
zemer ritmin a ma ndjek

Elia/

Merci beaucoup
Une ty tdu
a po mdon edhe ti mu
Dhe nfund tbotes per ty vi
Je t'aime à la folie

Elia/

Une me ty jam N'Bela N'bela N'Bela
spo di ca me bo
me ty jam
n'Bela n'bela n'bela
smuna me te thon jo
Ti per mu je
Bela Bela
zemra jeme do
Une me ty jam N'Bela N'bela
Smuna me t'thon jo
Lazy
Featuring: Elia
Publikimi: 06/12/2019
Teksti: Endrit Mumajesi & Lazy
Video Produksioni: MAX Production


Lazy - N’Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N’Bela".
3. Video është e këngës "N’Bela", por nuk këndohet nga Lazy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lazy:


Komente 0