Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Hasani - Adresa E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

kur jetova ne kete shtepi
sot mbrenda smuj me hy
tash ne deren kur trokas
sme lejon as te flas
ti pa te drejt mi more
krejt vetem dhimbja me ka mbet
ty te mallkoj un nuk eshte leht
Zoti im me dishe krejt

Ref.2x
tani adresa jone e vjeter
tani ne vendin tim nje tjeter
sonte me ke po e ndan shtratin
e un pa ty e mallkoj fatin

Sot as emrin sma permend
tradhtia po me vret
ti asaj ja ke dhene krejt
te gatshme i ka gjet
ti pa te drejt mi more krejt
vetem dhimbja me ka mbet
ty te mallkoj un nuk eshte leht
Zoti im me dishe krejt

Ref.3X


Ky tekst u dërgua nga Adis HamitiLeonora Hasani
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/04/2015
Muzika: Ardian Kastrati
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: EMF Creative
Hair & Makeup: Fjolla & Sebi


Leonora Hasani - Adresa E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adresa E Vjeter".
3. Video është e këngës "Adresa E Vjeter", por nuk këndohet nga Leonora Hasani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Hasani:


Komente 0