Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi Feston Ditëlindjen. Sa Vjet Mbushi Ajo?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
[03-03-2016]
Këngëtarja Leonora Jakupi sot feston ditëlindjen e saj. Ajo është prej vitesh në skenë dhe ka një karrierë mjaft të gjatë dhe publiku e njeh prej vitesh.

Por nëse nuk e keni ditur ajo sot mbush 37 vjeç dhe ditëlindjen e sjak a vendosur ta festojë në Stamboll por që nuk ka treguar se me kë ndodhet atje?
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet