Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leonora Jakupi - Roberesha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Roberesha".
3. Video është e këngës "Roberesha", por nuk këndohet nga Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Jakupi - Roberesha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

Eroll Jakupi

Teksti:

Ejup Shabani

Këngë e albumit:

"Hite Te Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"Krejt Ndryshe"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Jam nje robresh e hudhur nqeli
e npranga jam sikur me stoli
jam nje robresh e hudher nqeli
e npranga jam sikur me stoli

robresha yte jam neper vite
shendrove ne gur malli qe svdes
robresha yte jam neper vite
shendrove ne gur malli qe svdes
shendrove ne gur malli qe svdes

1000 nete malli mthrret
1000 dite nje rob eshte tuj prit

1000 nete malli mthrret
1000 dite nje rob eshte tuj prit

Ne cilin yll shkruan fati im
Nzemren e kujt jeton princi im
Ne cilin yll shkruan fati im
Nzemren e kujt jeton princi im

mbretresha jote jam neper mote
shendrove ne gur malli qe svdes
mbretresha jote jam neper mote
shendrove ne gur malli qe svdes

1000 nete malli mthrret
1000 dite nje rob eshte tuj prit

1000 nete malli mthrret
1000 dite nje rob eshte tuj prit

1000 nete malli mthrret
1000 dite nje rob eshte tuj prit

1000 nete malli mthrret
1000 dite nje rob eshte tuj prit


Ky tekst u dërgua nga Kosovare
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet