Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Leonora Jakupi - Sahara  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hite Te Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte)"

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Dilema"

Këngë e albumit:

"Sahara"

Pjesëmarrëse në

VFM 2003
2xTi me thua trendafil aha ahaaa
dhe don t'me marresh err largohu sherr
ti harron se trendafili oh sherr oh sherr
perpos fletes ka dhe gjemba mundesh me u therr

4xBuzen time ke me marr kur te bie bor n'sahar
se per mua je o xhan nje pik uj ne oqean

2xZemren time lozonjare ahhhh
mendon se do ta merr largohu sherr
kur te them se jam e jotja te kam genjy
prape genjehesh kur mendon se zemren ma ke thy

4xBuzen time ke me marr kur te bie bor n'sahar
se per mua je o xhan nje pik uj ne oqean


Ky tekst u dërgua nga  kosovarja   enderradaf
Më Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet