A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Leonora Jakupi - Ky Eshte Fundi


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/09/2009

2009-09-04T22:38:14

Music:

Ocko Vasilkovski

Lyrics:

Avni Qahili

Video Production:

Fabrika

Song from the album:

"12 Golden Hits"

Song from the album:

"Hetet Verore 2012"

Song from the album:

"Greatest Hits: Dilema"

Participating in

VFM 2010

Participating in

Zhurma Show 2009
Ky është fundi...
oohooohoooooo

Aleancen e ndërrove,
paktin tonë e shkatërrove,
unë disfatë e ti po triumfon
okupove zemër tjetër
mbeta histori e vjetër,
jeta mjaltë e qumshtë ty po të shkon.

Humba unë e ti triumfon

preferon tjetër kapital

REF:
Aleat ne kishim qenë të dy,
po hyri në mes nesh superfuqi,
e shkatërroi një dashuri.
Aleat shumë vite një jetë,
paktin tonë e shkatërrove vet,e zhduke krejt!

Protokollin ke ndryshuar
tjetërkund je stacionuar
ajo të shikon ty drejt ne sy
Zonë e lirë paska qëlluar
tashmë ti je okupuar
paska pas shumë fat në dashuri !

Humba unë e ti Triumfon,
preferon tjetër kapital

REF:
Aleat ne kishim qenë të dy,
po hyri në mes nesh superfuqi,
e shkatërroi një dashuri.
Aleat shumë vite një jetë,
paktin tonë e shkatërrove vet,e zhduke krejt!

REF:
Aleat ne kishim qenë të dy,
po hyri në mes nesh superfuqi,
e shkatërroi një dashuri.
Aleat shumë vite një jetë,
paktin tonë e shkatërrove vet,e zhduke krejt


Lyrics submited by 8ovarjaTV
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019