Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Jakupi - Çapkenja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Hite Te Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"Sahara Dhe Kaperrolle (Album I Dyfishte)"

Këngë e albumit:

"Kaperolle"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çapkenja" kënduar nga Leonora Jakupi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Leonora Jakupi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nazmi Belica. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Në letrën që ma qove
shkruan që më ke lën
s'di pse u largove
lamtumir pa m'thën

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
2x ti mua nuk më deshte
moj çapkëne

Harrove shokun e jetës
më quajte të sëmurë
2x besove në fjalët e botës
jeta është avanturë

E morra botën në sy
do të vdes të vdes për ty
3x ti mua nuk më deshte
moj çapkëneMë Shumë Këngë Nga Leonora Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet