A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Leonora Jakupi - Diamant


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  29

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2016

2016-08-13T16:00:02

Music & Arrangement:

Alfred Sula

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Participating in

Zhurma Show 2016


Zemer nuk ka nevoje per fjale
Vetem ndalu pak me thuaj ti
Nese per mua fal gjithcka
Un per ty do fal veq dashuri
Ne zemren time ti je prape
sado me lendon e me merzit
Dua vetem te t'kem prane
Un e jotja jam ti mire e din

2x:
S'mund te dua tjeter, jo tjeter njeri
Ta kom fal ty veten te lutem me fal edhe ti

Ref. 2x:
Ti je diamanti im qe ma ndryshon jeten
O jeta ime
ti je ne zemren time jo njeri tjeter
O jeta ime

Dua te ikim diku larg diten e naten
Bashke pa as njeri
Ne krahet e tua te provoj
ate qe enderroj ty fantazi
Dua te them me ze te larte
se te dua shume pa fund o shpirt
Se ndjenja ime eshte e gjalle un e jotja jam
ti kete mire e di

2x:
S'mund te dua tjeter,jo tjeter njeri
Ta kom fal ty veten te lutem me fal edhe ti

Ref. 2x:
Ti je diamanti im qe ma ndryshon jeten
O jeta ime
ti je ne zemren time jo njeri tjeter
O jeta ime

4x:
S'mund te dua tjeter, jo tjeter njeri
Ta kom fal ty veten te lutem me fal edhe ti


Lyrics submited by  ismeti19e-Cards (1)

2018-09-28 17:22:46
Zemër nuk ka nevojë për fjalë
Vetëm ndalu pak, më thuaj ti
Nëse për mua fal gjithçka
Unë për ty do fal veç dashuri

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019