TEKSTESHQIP

Leonora Jakupi
O Bo Bo
Lyrics

sikur trendafili e sikur zymbili nje bashce me lule ishim ne...
u ndame ne dy pole si dimer e vere
une si trendafile e ti si fere

ref:
o bo bo bo bo a ba ba ba ba
dashuria jote ne provim ka ra 2 x

sikur ne perall si lule e barishte une si bukuroshe e ti si bishe
redh prej nje burimi dy perocka shkune vashen se vaditen e harrun

ref:
o bo bo bo bo a ba ba ba ba
dashuria jote ne provim ka ra 2 x

DËRGOI:
INFO
Për muzikën dhe për arranzhimin punoi Armend Rexhepagiqi, teksa kënga ka punuar si tekstshkrues Aida Baraku.