TEKSTESHQIP

Leonora Jakupi
Sahara
Lyrics

2x
Ti me thua trendafil aha ahaaa
dhe don t'me marresh err largohu sherr
ti harron se trendafili oh sherr oh sherr
perpos fletes ka dhe gjemba mundesh me u therr

4x
Buzen time ke me marr kur te bie bor n'sahar
se per mua je o xhan nje pik uj ne oqean

2x
Zemren time lozonjare ahhhh
mendon se do ta merr largohu sherr
kur te them se jam e jotja te kam genjy
prape genjehesh kur mendon se zemren ma ke thy

4x
Buzen time ke me marr kur te bie bor n'sahar
se per mua je o xhan nje pik uj ne oqean

DËRGOI:
INFO
Muzika dhe orkestrimi është shkruar nga Naim Krasniqi, teksa autor i tekstit është Fatmir Muja.