Më mbaj mend (për 1 muaj)

Libri - Dance Flow (Feat. Soulkid & Dhurata Dora)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  9

Eejj
E ku um dole ti ma zi se ata qaq shum qe tkom dasht nuk e psana pa e kusm dole ti bash ty qe tkomenu
Liberian Selimi
Featuring: Dhurata Dora & Uki Latifi
Publikimi: 08/01/2011
Festivali: Top Fest 8


Libri - Dance Flow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dance Flow".
3. Video është e këngës "Dance Flow", por nuk këndohet nga Libri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liberian Selimi:


Komente 0