TEKSTESHQIP

Lil Samee
Engjulli Im
Lyrics
(Feat. F-Kay)

SAMI:NDALNGADAL UNE PO VI NGADAL SONTE ME TY JE SHUM HOT BABY SONTE NUK KA FUND NATA ME BON TE NDJEJ DIQKA TE RE BABY NUK E E KUPTOJ AS VET PSE POR E DI QE VETEM ME TY DUA TE JEM

(REF)
engjulli im ti je engjulli IM jAA engjulli ti je engjulli im ti je ti je ajo qe une e krkova ne ty o baby thell u dashurova vetum ti mu me pushton trupi yt prekjet tua
me fasonojn ..
SAMI:NUK BESOVA DASHURI VETUM TI ME ERDHE ENGJULLI IM SI NJE YLL QE NDRIQON ERRSIREN TIME JE SI SHPRIT JE E OLMEL JE AJO QE ME BON TE NDJEJ TE NDJEJ UNE PRAN ZEMRES TIME (REF) engjulli im im ti je

engjulli im engjulli im ti je engjulli im ti je ti je ajo qe un krkova ne ty o bey zemer u dashurova vetum ti mu kshton trupi yt prkjet tua me fasjonojn

F-KAY: hej ti je ajo qe gjakun ma vlon ndjenat mi gacmon qe mas shumti me don em don e di qe ti je por mu se qashtu u shkru e ska qka me diskutu vetum ti je por mu vetum ti je sak ma asi tjetra vet vetum ti dashuri pa kufiji une dhe ti pergjithmon

(REF):
engjelli im ti je engjulli ti je engjulli im engjelli im ti je engjulli im ti je ti je ajo qe une e krkova ne ty o bey zemer u dashurova vetum ti mu me kushton trupi yt prekjet tua
me fasonojn .. engjelli im ti je engjulli ti je engjulli im engjelli im ti je engjulli im ti je ti je ajo qe une e krkova ne ty o bey zemer u dashurova vetum ti mu me kushton trupi yt prekjet tua
me fasonojn ..

SAMI:ENGJULLI ENGJULLI ENGJULLI IMMMM...

DËRGOI:
INFO
Më datë 23 Korrik 2012, Lil Samee publikon videoklipin "Engjulli Im", në bashkëpunim me F-Kay. Muzika e këngës u punua nga Str8dope. Videoklipi u prodhua nga Pixels Production.