TEKSTESHQIP

Lindita Kryeziu, Ardiana Dili & Egzona Salaj
O Moj E Vogel Sa Te Du
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Moj E Vogel Sa Te Du" kënduar nga Lindita Kryeziu, Ardiana Dili & Egzona Salaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Naim Krasniqi.