A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  246
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Lori është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore dasmash. Loreta Kacka lindi ne nje qyteti i cili ka kenduar me se shumti dashurise, qyteti i serenatave, siç e quajne te gjithe. Fillimet e saja si kengetare i pati ne moshe shume te re.Qe ne moshen 5 vjeçare merr pjese ne Fest Femijesh, ne qytetin e Korçes, ku nderohet me çmimin e pare me kengen "Tring Zilja". Aktivizohet ne shume spektakle te tjera si show, Fest te tjera e per me teper edhe si interpretuese ne konkurse poezish. "Vajza topolake", e quani...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Live 2016 (2016)

Bravo (2014)

Kalle Mjeshtër (2013)

Per Ty (2011)

Nuk Je Ti (2010)

Profiter Në Dashuri (2007)

Dua (2005)

Mendo..... (2004)

Me Te Mirat Nga Lori

E Si Ta Them


» Dërgo Një Këngë »

A E Di Sa Shume Te Dua
Nje Takim
Veç I Imi
Shqiperia Nena Ime
Nusja Jone
Nuk Je Ti
Per Ty Jetoj
Nuk Mundem
Keq
E Ndjej Mungesen Tende


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Enkelejda Arifi

Emine Toska

Miranda Hashani

Diellza Kolgeci

Eliza Hoxha

Lora Braha

Shqiponja Muhaxheri

Mimoza Mustafa

Linda Morina

Inis Gjoni


Tags: Lori, Loreta Kaçka, Loreta Kaqka, Loreta Kacka

Lori në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018