Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Veç I Imi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç I Imi".
3. Video është e këngës "Veç I Imi", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lori - Veç I Imi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Muzika & Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Me Te Mirat Nga Lori"

Këngë e albumit:

"Hitet Folklorike Vol.1"

Këngë e albumit:

"Mendo....."

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00çuni bukur sa e del te dera shpejt i vjie pas vashat e tjera, çuni bukur po doli n'dritare grumbull vijen pas vashat hashiqare.

ref:(4her)
hikni moj, hikni moj se plasa,hikni vasha se me doli tymi, ne ket loj ju nuk jeni gjasa,veq i imi çuni asht i imi.

ref:(4her)
hikni moj, hikni moj se plasa, hikni vasha se me doli tymi, ne ket loj, ju nuk jeni gjasa,veq i imi quni asht imi,veq i mi quni asht i imi

Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marjan Filipovski (MAKI)

Ky tekst u dërgua nga Gjuli
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë