Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Lere, Lere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  22

ler ler hu
2Xkur me sheh du te largoj
kur me prek qithshka harroj
ti genjen thjesht e pranon
shpirti im boten tende dua ta kuptoj
ti luan qithmon si femi si femi
dhe thua te dua si asnjeri
une mundohet te harroj
endren perseri me ty ta jetoj
drritherohen nga ty nuk dua tet humbas
kur largohem nga ty
te ndjej me pran 3Xlere lere ndjenjen tende te te prek vetem mua falma ti falma gjumin dhe endrat e tua harroje ti veten tende mos ki frik nga une lere lere shpirtim ti qe te jap me shume lere lereNuk kemi video për këtë këngë.
Lori - Lere, Lere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lere, Lere".
3. Video është e këngës "Lere, Lere", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori Kaçka:


Komente 0