Official Video

Top 200

Lori - Pse


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2011

2011-04-05T02:09:59

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"Vjeshte-Dimer 2011-2012"

Këngë e albumit:

"Per Ty"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2011
oo come on come on come on...

Nisi me nje lamtumir
Dita ime më e mir
Do ta kem shum te veshtir
Te shoh te keqen si te mir
Un ty nuk te gjykoj
Dhe pse nuk te kuptoj

Ref 4x

Se nuk dua t'them u ba
Nuk kam arsyje un me u nda

ee come on come on come on... eeeee

Si nuk pate ti pendim
Kur e ndjeje dashurin
Nj mij pytje ne vit
Si e harrove emrin tim
Un ty nuk te gjykoj
Dhe pse nuk te kuptoj

Ref 8x

Se nuk dua t'them u ba
Nuk kam arsyje un me u nda

ee come on come on come on... eeee

Se nuk dua t'them u ba
Nuk kam arsyje un me u nda

ee come .


Ky tekst u dërgua nga  bestgroup
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...