Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Nuk E Di Pse M'kjahet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Di Pse M'kjahet".
3. Video është e këngës "Nuk E Di Pse M'kjahet", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Nuk E Di Pse M'kjahet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Miti Geci

Këngë e albumit:

"Sot Martohemi"

Komente

Asnjë Koment

24/06/2018

2018-06-24T16:00:01+00:00OOO nuk e di pse m'kjahet
Nuk e di pse po m'vajtohet
Pse kjo dit e madheeeee
Veç me kang o nuk kalohet

C'ka me i than o nanes tuj dal
Per dashnin e saj spo gjej fjal
Qysh me i lan shoqe e mia
Dita ma è gzume qenka ma è ma è vshtira

OOO nuk e di pse m'kjahet
Nuk po muj ma me qendrue
Pse kjo dit e madheeee
Per me kajto qenka shkrue

C'ka me i than o vllait tuj dal
Vec ka nis o malli me marr
Qysh me i lan shoqet e mia
Dita ma è gzume qenka ma è ma è vshtira

Huj huuuuj hub hub huuujjjj hujjjjj huuuuj

OOO nuk e di pse m'kjahet
E shoh motren tuj vajtue
Pse kjo dit e lumtun
S'bon pa dhimt o me kalue

C'ka me i than o babes tuj dal
Per cdo dhimt qe i bona le t'ma fal
Qysh me i lan shoqet e mia
Dita ma è gzume qenka ma e ma è vshtira 2x


Ky tekst u dërgua nga Samrika
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet