TEKSTESHQIP

Lori
Lere, Lere
Lyrics

ler ler hu
2Xkur me sheh du te largoj
kur me prek qithshka harroj
ti genjen thjesht e pranon
shpirti im boten tende dua ta kuptoj
ti luan qithmon si femi si femi
dhe thua te dua si asnjeri
une mundohet te harroj
endren perseri me ty ta jetoj
drritherohen nga ty nuk dua tet humbas
kur largohem nga ty
te ndjej me pran 3Xlere lere ndjenjen tende te te prek vetem mua falma ti falma gjumin dhe endrat e tua harroje ti veten tende mos ki frik nga une lere lere shpirtim ti qe te jap me shume lere lere

DËRGOI:
INFO
Autor i melodisë dhe autor i fjalëve të tekstit është Flori Mumajesi, teksa kënga vjen me arranzhim nga Nexhat Mujovi (Wirusi).