TEKSTESHQIP

Lori
I Papam
Lyrics

I papam je zemer
hyre
n'jeten time
i papam zemer me je , ja ja
ja ku me ke !

Un edhe ti kem nje sekret une
se tregoj as ti nuk flet !
Fjalet qe ti po mi thua tjeter
shije kan, shijen e buzve te tua qe sot i kam pran.

Ref.X2
Sa i papam je zemer ,sa i papam
je ti , hyre n'Jeten time
e m'fale dashuri.
I papam zemer me je , ja ja
ja ku me ke

Mes meje teje ka nje fshetsi
qe perveq nesh askush se di
Fjalet qe ti po.mi thua theter shije kan ,
shijen e buzëve të tua që sot i kam pran

Ref.1x
Sa i papam je zemer sa i papam je ti !
hyre n'jeten timee m'fale dashuri ,
i papam zemer me je.
ja, ja ,ja ku me ke .
i papam zemer me je ja ja ja ku
me ke !! .

luw ya so much I can live to u,
luw ya so much just beautiful two -2 love u makeing please my heart don't breaking you love u makeing please my heart don't breaking.

Ref.1x
Sa i papam je zemer sa i papam je ti !
hyre n'jeten timee m'fale dashuri ,
i papam zemer me je.
ja, ja ,ja ku me ke .
i papam zemer me je ja ja ja ku
me ke !! .
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky projekt bëhet i disponueshëm në tregun e gjerë të muzikës i kompletuar në aspektin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 15 Nëntor 2015. Për vijën melodike dhe për orkestrimin u kujdes Irkenc Hyka, teksa autor i tekstit është Arsim Bunjaku.
Renditja:
Top 200