A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Mi Dhe Flake Mallit Tim  (Feat. Bujar Qamili)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  43

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2018

2018-06-08T16:00:01

Featuring

Bujar Qamili

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19


[BUJARI]
E kujtoj me mall nje jet ne agim do tkem ty valle lule nperqafim
Si zane mali je trupin si selvI synin zjarr e ke buzen si qershi

Haj mi dhe flake o mallit tim
trendafil i mulu me ves
ne kete nate o pa agim
puthjen tande po e pres

N'prehnin tim nuk ke pikllim
do te shkrihem n'dashuni
eja t'pres me padurim
te jetojme sa jemi t'ri

[LUANA]

LULJA JOTE PER TY SONTE JAM UNE
DASHNIJA JONE SPO DU ME PAS FUND
MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME
SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND
MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME
SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND

[BUJARI]

Haj mi dhe flake o mallit tim
trendafil i mulu me ves
ne kete nate o pa agim
puthjen tande po e pres

N'prehnin tim nuk ke pikllim
do te shkrihem n'dashuni
eja t'pres me padurim
te jetojme sa jemi t'ri

[LUANA]

DUA VEPRA DHE JO VETEM FJALE
ZEMRA IME DO DASHURI MOR DJALE
PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT
M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE
PO TE LUTEM MOS ME THUAJ FJALE KOT E KOT
M'JEP DASHURI E JO VETEM LOTE

[BUJARI]

Haj mi dhe flake o mallit tim
trendafil i mulu me ves
ne kete nate o pa agim
puthjen tande po e pres

N'prehnin tim nuk ke pikllim
do te shkrihem n'dashuni
eja t'pres me padurim
te jetojme sa jemi t'ri

[LUANA]

MALLI MU M'KA MARRE SA SHUME SA SHUME
SE DASHNINE PER TY SE GJEJ UNE ASKUND


Ky tekst u dërgua nga SARAKartolina (7)

2019-06-10 15:27:01
Lulja jote pë ty sonte jam unë
Dashnia jonë s'po du me pas fund
Malli mu m'ka marr, sa shumë
U krijua nga eleana 2018-08-26 10:32:18
LULJA JOTE PER TY SONTE JAM UNE
DASHNIJA JONE S'PO DU ME PAS FUND
U krijua nga xhenii 2018-07-29 17:17:12
DUA VEPRA DHE JO VETEM FJALE
ZEMRA IME DO DASHURI MOR DJALE
U krijua nga eleana 2018-06-22 10:46:36
Haj mi dhe flake o mallit tim
trendafil i mulu me ves
ne kete nate o pa agim
puthjen tande po e pres
2018-06-14 18:27:06
n'prehnin tim nuk ke pikllim
do te shkrihem n'dashuni
eja t'pres me padurim
te jetojme sa jemi t'ri
2018-06-14 11:26:48
Ne kete nate o pa agim
puthjen tande po e pres
U krijua nga adela 2018-06-12 13:34:48
MALLI MU M'KA MARRE
SA SHUME SA SHUME
SE DASHNINE PER TY
SE GJEJ UNE ASKUND

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019