A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Sonte  (Feat. Dani)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/05/2019

2019-05-04T17:00:05

Featuring

Ramadan Krasniqi (Dani)

Muzika & Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

MAX Production

Produksioni:

Bini Nebihu


[Luana:]
Do pi une sonte
do pi edhe sonte
hajde ti ma mbush
goten ma mbush

[Dani:]
Do pi sonte
Do t'pi prap dhe sonte
Hajde ti kur t'dush,
Mos ta di kush

[Luana:]
Sonte t'pash
dhe doren ty ta dhash
m'ke buzeqesh
e trupi m'u rrenqeth

[Dani:]
S'di qka t'thash,
por veten une e lash
n'duart e tua shpirt
o shume thjesht humbas

Ah... Ah...
p'i harrojna krejt
p'i harrojna krejt

[Luana:]
Do pi une sonte
do pi edhe sonte
hajde ti ma mbush
goten ma mbush

[Dani:]
Do pi sonte
Do t'pi prap dhe sonte
Hajde ti kur t'dush,
Mos ta di kush

[Luana:]
S'po guxoj me t'u afru ma shume
e teproj e veten ta dorezoj

[Dani:]
S'di qka t'thash,
por veten une e lash
n'duart e tua shpirt
o shume thjesht humbas

Ah... Ah...
p'i harrojna krejt
p'i harrojna krejt

[Luana:]
Do pi une sonte
do pi edhe sonte
hajde ti ma mbush
goten ma mbush

[Dani:]
Do pi sonte
Do t'pi prap dhe sonte
Hajde ti kur t'dush,
Mos ta di kush


Ky tekst u dërgua nga Diellza MusolliKartolina (2)

2019-05-07 13:26:04
Sonte të pashë
E dorën ty ta dhashë
M'ke buzëqesh
E trupi mu rrënqeth
2019-05-06 15:30:37
Do pi unë sonte
Do pi edhe sonte
Hajde ti ma mbush
Gotën ma mbush

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019