Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumnije Ramadani - Te Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

para syve me lavdrove
e pas shpine ndryshe fole
kur me the se
jam per vete
paskan qen veq komplimente
oh paskan qen veq komplimente

vendin te zemra me thuaj ku mle tash
a jam une mbrenda apo me le jasht
vendin te zemra te zemra jote ku e kam 2*
te lutem harrom nese para sjam

me kujtohet kur te njoha
vetem mjalt pikonte goja
kur me the se jam per vete
paskan qen veq komplimente
oh paskan qen veq komplimente

vendin te zemra me thuaj ku mle tash
a jam une mbrenda apo me le jasht
vendin te zemra te zemra jote ku e kam
te lutem harrom nese para sjam


Ky tekst u dërgua nga nesaLumnije Ramadani
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2015
Muzika: Arsim Bunjaku
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production


Lumnije Ramadani - Te Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Zemra".
3. Video është e këngës "Te Zemra", por nuk këndohet nga Lumnije Ramadani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lumnije Ramadani:


Komente 0