Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Veç Lodhesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

A po te shkon edhe ty menja,
aty ku po me shkon dhe mu?
A po te rreh edhe ty zemra,
prap me u bashku?
Mos me eja vec ne enderr,
eja ne realitet,
ti nuse e une dhender,
eshte lumturia vete!

-Zemer,zemer,te lutem shum,
kudo qe te ndodhesh,
zemer,zemer,kthehu te une,
nuk gjen ma mire vec lodhesh!

-A po te shkon edhe ty mendja,
lumturine t'a perserisim?
A po te rreh edhe ty zemra,
edhe nji here t'ia nisim?
Mos me eja vec ne enderr,
eja te prek persegjalli,
e dua te behem dhender,
malli per ty me kalli!Renditja: Top 200
Publikimi: 18/10/2013
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Pixels Production


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 0


Malesori - Veç Lodhesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Lodhesh".
3. Video është e këngës "Veç Lodhesh", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.