TEKSTESHQIP

Marsel Ademi
Helem
Lyrics
(Feat. Tringa Kay)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Helem" kënduar nga Marsel Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, ky projekt bëhet i disponueshëm online në spektrin vizual me videoklip muzikor, për video produksionin e të cilit u kujdes Frame Company Albania, teksa u xhirua nga Don Enio. Videoklipi u publikua me datë 30 Dhjetor 2020. Muzika dhe orkestrimi u shkruajt nga Sokol Koçi, kënga vjen me tekst nga 2 Step, ndërsa për produksionin në studio u kujdes Sol Records.