TEKSTESHQIP

Mateus Frroku & Bujar Qamili
M'fal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "M'fal" kënduar nga Mateus Frroku & Bujar Qamili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 1 Mars 2023, Mateus Frroku & Bujar Qamili publikojnë videoklipin "M'fal". Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, ndërsa teksti u shkrua nga Rozana Radi. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Kledi Bahiti.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200