Më mbaj mend (për 1 muaj)

Matilda Mati - Hajde Moj Shoqni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde na dalim dalim dalim
Nomin bojna
sonte
Nata nata esht e jona 2x

Ref
Hajde moj shoqni le tna ken zili
Le tna ken zili hej le tna ken zili
Oj shoqni shoqni
Le tna ken zili
Le tna ken zili ej le tna ken zili

Shoqnia vjeter sikur vera esht ma e mira
Shoqnia re po thojn qeka si omelsina
2x

Ref
Hajde moj shoqni le tna ken zili
Le tna ken zili hej le tna ken zili
Oj shoqni shoqni
Le tna ken zili
Le tna ken zili ej le tna ken zili

Shoqnia vjeter sikur vera esht ma e mira
Shoqnia re po thojn qeka si omelsina


Ky tekst u dërgua nga MatiMatilda Mati
Publikimi: 30/01/2022
Muzika: Liri Ketit & Sardi Mneri
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Liri Ketit & Sardi Mneri
Video Produksioni: Frame Company Albania
Mix & Master: Liri Ketit & Sardi Mneri
Saks: Ad Sybardhi (Adriano Manushi)
Director: Don Enio
Hair & Makeup: Parukeri AdaMatilda Mati - Hajde Moj Shoqni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moj Shoqni".
3. Video është e këngës "Hajde Moj Shoqni", por nuk këndohet nga Matilda Mati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Matilda Mati:


Komente 0