A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mc Kresha & Lyrical Son - Kon Pe Shan Me Non  (Feat. Singullar)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  41

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/10/2011

2011-10-12T16:30:16

Featuring

Singullar

See Also

Lyrical Son

Video Production:

Pinkmoon Creative

Song from the album:

"Për Inati T'njoni Tjetrit"

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 11

Participating in

Zhurma Show 2011


[intro]

Hej
Ah, Yeah, Yeah
Ah, Ah
Perinatitnjonitjetrit records
Back again
Singullar, stand up
MC Kresh', wassup
Lyrical, blow it up

(Lyrical Son)

Thirri po svin' MC-t kejt tuten e din, bb
Guten e vin boni jau niva naj rim' ploto
Luten si fmi qefi i tyne o me ni zonin tem
Se di as seni i tyne kur po fry
Style ose naj kong e din qe bohen plot fam
Se hiti bohet sagllam veq bitin lshoma o-on
Ky tipi o i papam e ngojn e dojn n'çdo an
E lshojn e thojn' qe nuk ka reper ma t'smut kerka
Aa boni fjal mas shpiznit
Hajn mut per mu veq me met n'biznis
Maaan t'dobt jeni bitches
Gopt me jau gi
Gojen me jau mush stitches
Ose pej, qe une ta perkthej
E hap gojen edhe niher t'thej
Hej mos se kunder krejt ti kthej
Ju thom ven mos met lon kerkun ne trup pa t'bo shej'

(Refreni)

KKon pe shan me nan (a)
KKon pe shan me nan (a)
KKon pe shan me nan motherfucker
KKon pe shan me nan
Jepi qa po dojn qe t'kercnojn' nxerre drejt kejt kan met majt n'men
Edhe qe tentojn si t'afrohen nxerre njo dy lejau n'kry shej

(Singullar)
Hej
Boj seks me hip-hop i jepi temperatur
Lidhna qaq mir' me bit sa qe krijoj mur'
Jepi emocion sa her qe biti m'vonon
N'krahasim me ty, ty alfabeti t'dezerton
Derdhen shkronjat, mu m'ndreqen lojnat
Qata gati secilit pi juve i ndihen ojnat
Kur kallzoj prralla mledhet kejt mahalla
Te shkolla, se boj hip-hop me ngjya t'gjalla
E pikturoj qaq mir' se jom i lart'cekun
N'krahasim me repin tond qe o natyr' e vdekun
Natyr' e rrall kom qef me fol per legjend t'gjall
Ndihna mir' si me Ice-T e komt n'zall
Singullari se ka lon se anakonda se len von
Veq kom dal me ble diqka kthena sa so von
Qat minut qe kthehna do me thon po vrehna
E boj me krejt trup qata tu e bo zbehna

(Refreni)

KKon pe shan me nan (a)
KKon pe shan me nan (a)
KKon pe shan me nan motherfucker
KKon pe shan me nan
Jepi qa po dojn qe t'kercnojn' nxerre drejt kejt kan met majt n'men
Edhe qe tentojn si t'afrohen nxerre njo dy lejau n'kry shej

(MC Kresha)

Jush njeri e bojna llug
Sherrin mahallat edhe rrugt
I qojn durt
Qfar hiti t'smut nxjerrim
Miliona views n'YouTube shkepen si grip i derrit
Jo H1N1 po hini Kresha me rreh luciferin
Me grabuj territ nese m'thehet e theri me thik t'haverit
Sun um ik se e kom njerin tu e prit n'pik territ
Jom rrit njeri skom koh mu marr me dobsit
Sidomos tinez e vetmja mnyr me ma ngul oshte thik shpines
I rhyme perfekt, punch line efekt
Matter fact, jena pleq n'ket loj si DAS EFX
Ju repni in-correct, s'jepni as 10 percent
Kush rakin po menon qe je, 50 cent
No man dil jasht po bjen bor
Its snow man show respect to chance, call man
Ky shit o soundtrack
Ti ki soundweak
Ayo starter, mire se vjen n'star track

(Refreni)

KKon pe shan me nan (a)
KKon pe shan me nan (a)
KKon pe shan me nan motherfucker
KKon pe shan me nan
Jepi qa po dojn qe t'kercnojn' nxerre drejt kejt kan met majt n'men
Edhe qe tentojn si t'afrohen nxerre njo dy lejau n'kry shej


Lyrics submited by Donn Timma   Agonche   RazorSharp
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019