Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mc Kresha & Lyrical Son - Speca Me G'z (Feat. Lluni & Semi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Lyrical Son :

Kuq e zi i vesht, gjyksin plot me lesh, n'bela
Mo mo mos ma tesh,
Mo mo mos m'prek, n'tela
Hustlin si në Londer,
Ktyne dopsav veq s’ja u kthejna
Vrasesi dhe i beat-ave, ey yo specat me dy krena
Po rri i urt se i keq jom,
Boy, dhipin ta nxo nër ballkon
Boj serenat me gitare i knoj
Ajo m'thirr Mariachi... ty Marigon
Çfar macdaddy ti je makaron
Fam, marathon
O maketen e ki rent
E di qe e ki marak
Me m’vjedh mu o trent
Mos um hejtirat
Fans i stilit tem

( Boi )

Shut a f**k up, palo pussin
Jon do bungee veq um lusin
E t’hi diskotek me uzi, ( pa pa )

( Boi )

Ari, nafta, cryptopusi
Nese parja o diskursi
E n’exchange, math excuse me

Lluni :

038 i [?]
E38 pot ndjeki per vdekje
BloodMoney si me shit gjak Derri tvjen momenti
Dhoma 112, maje bregun monument ti
T'folin gargamella fakte ma i mir se ti jom acapella
Fakte pa kapela, jom me Gordon Ramsay tu bajt mozzarella
N'mahall tu lujt Dice me do Old Timer-a
Kom çelsa si Drogba
Kry te Anti Droga
Per Lepra Changretta, tu rollit karrota
Fresco o nofka, kapiten nentoka
Targeta n'raketa, Beretta bon gropa

Thu qe dek for the gang
Juniora jeni çufo, bang bang
T'vi nshpi t'maj locked down, bang
Koronado dialog te dhemb nuk te dhemb

Rima Marsit, diamanta n'varse, kcej si ndarsem
Demona tnates, faqe neper vargje
Ti nshkoll ke mar 5she une 9she

Leni rofet porfavor
Ni el dinero, ni el amor
Kur vjen ti perdor armor

Mc Kresha :

Mariachi a.k.a vrasësi /
N'kuti t'gitarës po rrin kallashi /
Yeah marr ilaqe, sëm merr gjumi natën /
Ju m'gjuni n'andërr, ye pushke mesazhi /
Ty n'jetë reale t'prek plumi kafkën /
Yeah, ditë fatale ta m’lon gjaku kafën /
Gucci jaknën, sushi pjatën /
Buchi macën, Lil Tunechi babës /
Hustle-rati dej te mushi kacën /
Yeah, t'kasirati veq te vnoj maskën /
Hekrin n'dore si foto aparati /
Heki borë dej ti marr paratë /
Yeah gangstera t'bankes, interes G /
Black si prej Ugandes, tërë i zi /
Plusi i armës, yeah, n'terezi /
T'vraj n'shitore t'lagjës, veresi /
Te gjiri i Lalzit tu pi Hennessy /
N'restoran me violinë, let's have a seat /
Pune e magjes, yeah, n'dorë me sit' /
Përcjellin t'zitë, si ministrit /
Can get no sleep, me 1 ghetto qikë /
Ka ju merr pak lean mos mu kollit /
Tryna get that green si gyrbetxhit /

Semi :

Bitch qka je tu thonë
Semi moti e lun kit spot
???


Ky tekst u dërgua nga BambooMc Kresha & Lyrical Son
Featuring: Lluni & Semi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/02/2023
Autorët: Mc Kresha & Lyrical Son, Lluni, Semi


Mc Kresha & Lyrical Son - Speca Me G'z
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Speca Me G'z".
3. Video është e këngës "Speca Me G'z", por nuk këndohet nga Mc Kresha & Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mc Kresha:


Komente 0