A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Meda - Urime Urime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  22

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

21/06/2018

2018-06-21T16:00:05

Muzika:

Granit Gashi

Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"


Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle

I:
Çohu dhonderr vendi osht per ty
Mere nusen ne valle me hy
Si dy yje jeni dy udok
Jeni çifti ma i bukur n'bot

Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle

II:
Çohu nuse ne valle me hy
Far e fisi jemi mbledh per ty
Si dy yje jeni dy udok
Jeni çifti me i bukur n'bot

Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle

...

Ref (2x):
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle


Ky tekst u dërgua nga Kalosh.TKartolina (2)

U krijua nga Halil Selimi 2018-07-03 12:15:41
Urime urime
Ju shkoft jeta mbare
Inshallah per hajr
U bofshit nji mehalle
2018-06-24 11:24:50
Cohu dhonderr reni osht per ty 
Mere nusen ne valle me hy 
Si dy yje jeni dy udok 
Jeni cifti ma i bukur n'bot 

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019