Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Me Ke Lan Ne Rruge

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ke Lan Ne Rruge".
3. Video është e këngës "Me Ke Lan Ne Rruge", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Me Ke Lan Ne Rruge  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  8

Muzika:

Bekim Hallaqi (Belle)

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Këngë e albumit:

"Meda Me Balada"

Këngë e albumit:

"Top Emra"

Komente

Asnjë Koment

30/11/2018

2018-11-30T07:20:43+00:00Se bashku nisem nje rrugetim
Isha krahu yt, ishe krahu im
Endrronim femij e shtepi
Ne rruge me ke lan
Si me lan nana nje fmi

Refreni:

As ne ket dynja
As n'tjetren dynja
Kurre, kurre hallall
Nuk kam me ta ba (x2)

Kjo dashnia jem ka me ra
Ti kurr drit me sy s'ke me pa
Endrronim femij e shtepi
Ne rruge me ke lan
Si me lan nana nje fmi

Refreni:

As ne ket dynja
As n'tjetren dynja
Kurre, kurre hallall
Nuk kam me ta ba (x4)


Ky tekst u dërgua nga Kalosh T.11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet