Më mbaj mend (për 1 muaj)


Meda - Përhajer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përhajer".
3. Video është e këngës "Përhajer", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Meda - Përhajer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Granit Gashi

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"2 Minuta"

Komente

1 🔥

02/12/2019

2019-12-02T16:00:14+00:00Si boom lajmi më ka ardh
Ishe vesh me fustan t'bardh,
Dashnin tem ti e ke vra
E kurr hajrin ske me je pa.

Refreni:
Përhajr nuk muj me ta ba
Me pas forc ju kisha nda,
Përhajr nuk muj me ta ba
Hajt hajt zoti ka me t'vra.

Kurr prej teje s'isha nda
Zgjidhje s'kam çka me ba,
Dashnin tem ti e ke vra
E kurr hajrin ske me ja pa.

Refreni:
Përhajr nuk muj me ta ba
Me pas forc ju kisha nda,
Përhajr nuk muj me ta ba
Hajt hajt zoti ka me t'vra.

Refreni:
Përhajr nuk muj me ta ba
Me pas forc ju kisha nda,
Përhajr nuk muj me ta ba
Hajt hajt zoti ka me t'vra.


Ky tekst u dërgua nga Julgen XhakaKartolina (2)

13
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Meda:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet