Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Fehmi Lladrovci Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Mbrez Pas Mbrezi Trima
Oh Ka Rrit Drenica
Oh Ka Rrit Azema Rriti Shotë Galica
Dashni E Dy Zemrat
Pushken E Bon Flak
Fehmi Edhe Gjeva Nuk Ka Lind Me U Plak

Ref :

Buzqeshja E Tij Në Sy Na Ka Mbet
Kur U Rrita Kosovë A Dot Kishe Vdek
Flet Fehmi Lladrovci Tumben Ato Male
Oh Kisha Me Vdek Me Deshiren Mat Madhe

Humbjen Ndash Armiku Tash E Ka Qare
Edhe Pse Ështe Lufta E Para Me Pare
Se Nuk Don Shqiptarë Rrobnin E Veta
Pse Perneliria Ështe Ma Shtrejt Se Jeta

Ref :

Buqeshja E Tij Në Sy Na Ka Mbet
Kur U Rrita Kosovë A Dot Kishe Vdek
Flet Fehmi Lladrovci Tumben Ato Male
Oh Kisha Me Vdek Me Deshiren Mat Madhe


Ky tekst u dërgua nga ShkupiMeda
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/11/2023
Muzika: Gold AG
Teksti: Gold AG
Orkestrimi: Hysni Klinaku
Video Produksioni: Imagine Films
Post Production: Monet


Meda - Fehmi Lladrovci
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fehmi Lladrovci".
3. Video është e këngës "Fehmi Lladrovci", por nuk këndohet nga Meda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meda:


Komente 0